EPICOR SOFTWARE ESTONIA OÜ on asutatud 1994. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris info ja side, põhitegevusala on programmeerimine.
Ettevõtte juhid on Marián Janči ja Richard John Clark. Omanik on Scala License B.V..
EPICOR SOFTWARE ESTONIA OÜ teenis 2025 aastal 14 310 eurose müügitulu juures 2 426 eurot ärikasumit.
Seisuga 06.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Richard John Clark (62) | |
| Marián Janči (49) | |
| Andrew Murtough (56) | |
| Liis Õll (65) | |
| Mart Nõmper (49) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Scala License B.V. | 01.09.2023 | 25 565 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 310 | 18 752 | 120 618 | 229 290 | 738 367 | 775 815 | 903 828 | 1,14 mln | 968 208 | 987 922 | |
| Ärikasum | 2 426 | −12 812 | 35 999 | −4 854 | 8 578 | 37 232 | 39 492 | 39 344 | 51 154 | 18 631 | |
| Töötajad | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | |
| Varad | 76 284 | 74 229 | 501 681 | 738 822 | 729 650 | 610 676 | 970 229 | 418 738 | 270 697 | 462 513 | |
| Kokku omakapital | 75 731 | 73 305 | 96 874 | 84 046 | 83 292 | 60 825 | 159 661 | 120 897 | 81 529 | 257 004 | |
| Ärirentaablus % | 17 | -68 | 30 | -2 | 1 | 5 | 4 | 3 | 4 | ||
| Tööjõukulud | 0 | 9 281 | 102 635 | 103 570 | 99 981 | 180 982 | 130 033 | 118 815 | 136 243 | 138 706 | |
| Keskmine kuutöötasu | 578 | 6 392 | 6 451 | 6 227 | 11 272 | 4 049 | 7 400 | 3 020 | |||
| Käibevara | 76 284 | 73 885 | 500 748 | 737 118 | 727 137 | 609 159 | 968 014 | 418 041 | 268 741 | 460 315 | |
| Põhivara | 0 | 344 | 933 | 1 704 | 2 513 | 1 517 | 2 215 | 697 | 1 956 | 2 198 | |
| Kohustused | 553 | 924 | 404 807 | 654 776 | 646 358 | 549 851 | 810 568 | 297 841 | 189 168 | 205 509 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2 426 | −23 569 | 12 828 | 754 | 22 467 | 37 194 | 38 764 | 39 368 | 52 379 | 23 404 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Programmeerimine | 62101 | 14 310 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2016 | 2011 | 2010 | 2006 | |
|---|---|---|---|---|
| Infotehnoloogia- ja arvutifirmade TOP | 95 | 97 | 85 | 28 |